Aksaray Üniversitesi
Personel Daire Başkanlığı
SÖZLEŞMELİ PERSONEL 4-B ALIMI BAŞVURUSU SONUÇ LİSTELERİ

Üniversitemiz tarafından 19.02.2024 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alım ilanına ilişkin kesinleşen asıl ve yedek aday listeleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

Asıl olarak belirlenen adayların aşağıda istenilen belgeleri 29 Mart 2024 mesai bitimine kadar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Asıl olarak belge tesliminde bulunanlardan Arşiv Araştırması sonucu olumlu gelen adaylarla hizmet sözleşmesi imzalanacaktır. Belirtilen tarihe kadar belgelerini tamamlayarak teslim etmeyen adayların yerine, yedek olarak yerleşmeye hak kazananlardan sırası ile yerleştirme işlemine devam edilecektir. Sırası gelen yedek adaya ilişkin listeler her haftanın Salı günü www.aksaray.edu.tr adresinde ilan edilecektir. (Adaylara telefon ya da posta yoluyla ayrıca bilgi verilmeyecektir.)

İSTENİLEN BELGELER:

1. Atama Başvuru Formu TIKLAYINIZ

2. Adli Sicil Kaydı Belgesi (E-devlet üzerinden alınan kare kodlu belge)

3. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (E-devlet üzerinden alınan kare kodlu belge) (Askerlik görevini yerine getirenler için terhis belgesi)

4. (3 adet) biyometrik vesikalık fotoğraf (Son altı ay içerisinde çekilmiş olacak)

5. Detaylı Hizmet Dökümü (E-Devletten SGK Detaylı Tescil ve Hizmet Dökümü/Barkodlu Belge Oluştur seçeneği kullanılmalı ve meslek kodları mutlaka olmalı)

6. 657 sayılı Kanunun 48.maddesinin 7. Fıkrası uyarınca “53. madde hükümleri saklı kalmak kadıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak” şartını gösterir psikiyatri raporu

7. Mal bildirim formu (Ön yüz ve arka yüz çıkartılmış, eksiksiz olarak doldurulmuş, ıslak imzalı olacak şekilde doldurulacaktır.) TIKLAYINIZ

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.